Kontakt Dla dzieci O nas Spektakle / Galeria


Strona główna » Newsy

WTT podczas Festiwalu Teatralnego InQbator ulicy vol. 2 w Ostrołęce

21.05.11

21 maja 2011 Warszawski Teatr Tańca wystąpi gościnnie w ramach Festiwalu Teatralnego InQbator ulicy vol. 2 w Ostrołęce.

Festiwal Teatralny InQubator Ulicy vol. 2

Warszawski Teatr Tańca na zaproszenie Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie stworzył specjalnie na potrzeby Festiwalu Teatralnego InQbator ulicy vol. 2 projekt 2 b continued, w ramach którego odbędą się warsztaty oraz spektakl Warszawskiego Teatru Tańca, Atelier WTT oraz uczestników warsztatów z Ostrołęki.

 

Idea i reżyseria projektu: Aleksandra Dziurosz, Anna Maria Karabela
Prowadzenie warsztatów: Anna Maria Karabela
Obsada w spektaklu 2 b continued (WTT): Liwia Bargieł, Aleksandra Dziurosz, Anna Maria Karabela
Obsada w spektaklu 2 b continued (Atelier WTT): Dominika Iwon, Marta Łąpieś, Natalia Mioduszewska, Maria Mizak, Urszula Koss, Dorota Kossowska.

 

 

2 b continued, Warszawski Teatr Tańca i Atelier WTT
(scena przy DH Kupiec, Ostrołęka)

21 maja 2011 (sobota)

godz. 17.00

Zapraszamy!

 

 

 

 

„Ruch” w stronę 2012 roku
Największym i najdłużej trwającym punktem festiwalu będzie przygotowanie i przeprowadzenie spektaklu 2 b continued. Warszawski Teatr Tańca po raz pierwszy w historii swojego istnienia wystąpi w przestrzeni miejskiej. Do udziału w spektaklu zaprosimy młodych ostrołęckich artystów – uczestników Warsztatów poprzedzających InQbator oraz Atelier Warszawskiego Teatru Tańca.Ten projekt przygotuje twórców i publiczność do przyszłorocznego festiwalu – InQbatora Ruchu.


Na nieodpłatne warsztaty Ruch-Improwizacja-Kreacja (14 i 15 maja br.) zaprasza Anna Karabela z Warszawskiego Teatru Tańca. Zajęcia odbędą się w Klubie Oczko (Ostrołęckie Centrum Kultury). Liczba miejsc ograniczona.
Dwudniowe spotkania Ruch-Improwizacja-Kreacja poprzedzą Festiwal Teatralny InQbaotor ulicy vol. 2, który odbędzie się w Ostrołęce 19-21 maja br.

źródło: http://www.festiwalinqbator.pl/